Чи випустять за кордон?

вирішено

Маю відстрочку від мобілізації до 31.12.23р. на підставі по догляду на непрофесійній основі за своєю хворою мамою. Хочу провідати свою сім'ю (дружину з дитиною), вони вже рік як проживають у Німеччині. Для цього потрібно ще якийсь додатковий дозвіл, щоб мене пропустили чи як ще можна? З мамою поїхати не варіант, для неї це буде дуже важко.

13.07.2023 22:20 306

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Відповідно до пункту 2-1 «Правил перетинання державного кордону громадянами України», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57, Ви можете виїхати за кордон тільки супроводжуючи особу за якою встановлено догляд.

Виключення становить тільки якщо особа, за якою встановлено догляд, перебуває на консульському обліку.

Відповідно до пункту 2-1 «Правил перетинання державного кордону громадянами України», виїзд за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, зазначених в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2-2 цих Правил, може здійснюватися самостійно без осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2-2 цих Правил, на підставі довідки про перебування таких осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2-2 цих Правил, на консульському обліку, документів (їх нотаріально засвідчених копій), що дають право на виїзд, які передбачені відповідно в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2-2 цих Правил, та документів, зазначених у пункті 2 цих Правил.

14.07.2023 10:37

Теги

Схожі питання