Чи випустять чоловіка за кордон з дітьми дружини від першого шлюбу?

вирішено

Живемо з другим чоловіком не розписані, маємо спільну дитину. Від першого шлюбу маю 3-є дітей, і в нього 1. Всі діти є неповнолітніми, чи є можливість виїхати за кордон всією сім'єю?

17.07.2023 19:22 314

Відповіді

Photo of 30.09.tana2002 Тетяна Мазур

Ні, ваш чоловік перетнути кордон не зможе.

Чоловіки віком від 18 до 60 є військовозобов’язаними, а під час введення воєнного стану ці чоловіки не можуть перетинати кордон. Але відповідно до статті 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років. Такі чоловіки можуть перетинати кордон за наявності таких документів:

  1. свідоцтво про народження дітей (трьох і більше);
  2. посвідчення батька багатодітної сім’ї;
  3. рішення суду про позбавлення одного з батьків батьківських прав;
  4. свідоцтво про смерть одного із батьків дитини;
  5. рішення суду про відібрання дитини у одного із батьків без позбавлення батьківських прав;
  6. рішення суду про визнання одного із батьків безвісти зниклим;
  7. рішення суду про оголошення одного із батьків померлим.

Якщо ваш чоловік не має жодного документу із переліку, то він не зможе перетнути кордон.

17.07.2023 20:27

Теги

Схожі питання