Чи можливо зняти чоловіка зі складу Збройних Сил України, якщо він ...?

вирішено

... є батьком трьох дітей, які належать до його дружини, якщо призначити його опікуном цих дітей?

05.04.2023 22:56 531

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Доброго дня.

Відповідно до підпункт «г» пункту 2 частини четвертої статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації звільняються з військової служби на підставі перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років.

Як підстава для звільнення, в законопроекті вказана не наявність трьох і більше дітей, а саме утримання. Тобто при звільненні треба буде подати докази саме утримання трьох дітей, оскільки, визначальним фактором є не батьківство, а саме утримання трьох і більше дітей.

Тому відповідь на Ваше запитання - ТАК, можливо.

25.04.2023 13:19

Теги

Схожі питання