Якщо людині 53 роки, чи можна її мобілізувати? Чи можна послатися на що...?

вирішено

... відповідно до віку. 22 ЗУ "Про голос. о. і навпаки. с.е.», термін військової служби для солдатів молодшого офіцерського складу до 45 років? Людина має офіцерське звання лейтенанта

01.05.2023 13:59 665

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 22 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", людину, якій 53 роки та має звання лейтенанта - МОЖУТЬ мобілізувати, оскільки граничний вік перебування на військовій службі під час особливого періоду (війни) становить 60 років.

30.05.2023 22:28

Теги

Схожі питання