Чи можу переписати земельну ділянку на неповнолітню дитину?

вирішено

Чи є якісь вікові обмеження?

29.07.2023 21:30 295

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

ТАК, можете, однак відповідно до ст. 32 Цивільного кодексу України неповнолітні особи вчиняють правочини за згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників.

Отже, неповнолітня особа має право на набуття у власність земельної ділянки та видачу правовстановлюючих документів на неї, проте вчинення усіх необхідних дій остання може здійснювати виключно за наявності нотаріально посвідченої згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальника та отримання дозволу органу опіки та піклування.

31.07.2023 09:31

Теги

Схожі питання