Чи можна передати або продати авторські права на свій твір?

вирішено

Які є вимоги та обмеження щодо таких угод?

01.06.2023 19:31 488

Відповіді

Photo of lorina200215 Лорина Федан

Якщо Ви вирішили надати комусь дозвіл на використання Вашого твору, то всі права залишаються за Вами. Але якщо Ви вирішили продати або передати майнові та суміжні права, то за Вами залишаються тільки авторські особисті немайнові права.

Законом про авторські права передбачена операція з передачі (відчуження) майнових прав автора (ч. 1 ст. 31 Закону про авторські права). Після того як автор поступився своїми майновими правами іншій особі, остання стає їх новим власником.

02.06.2023 11:37

Теги

Схожі питання