Чи можна, навчаючись у коледжі, вступити до ВНЗ? Чи є можливість вступу…?

вирішено

… на бюджет, якщо в коледжі навчаєшся на бюджеті та отримуєш стипендію? Чи в коледжі потрібно тоді перейти на контракт?

21.07.2023 10:02 411

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Відповідно до п.16 ч.1 ст.62 Закону України "Про вищу освіту", навчання одночасно за декількома освітніми програмами, а також у декількох закладах вищої освіти, за умови отримання тільки однієї вищої освіти за кожним ступенем за кошти державного (місцевого) бюджету.

Відповідно до ст.28 Закону України "Про вищу освіту" - коледж це ВНЗ.

Отже, можна здобувати вищу освіту безоплатно на різних рівнях але одночасно безоплатно не можна.

21.07.2023 11:46

Теги

Схожі питання