Які зміни внесла рада до ст. 177 Сімейного кодексу?

вирішено
Без деталей.
14.07.2023 18:38 254

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Останні зміни статті 177 Сімейного кодексу України, стосувались її другого абзацу, другої частини.

Законом № 1871-IX від 05.11.2021 року, до вищевказаної статті внесено наступні зміни: в абзаці другому частини другої статті 177 слова "в тому числі договори щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири" замінити словами "щодо майна, власником (співвласником) та/або користувачем якого є дитина".

Тобто, відповідно до вищевикладений змін, абзац 2 частини 2 статті 177 Сімейного кодексу України виглядає наступним чином: "Батьки малолітньої дитини не мають права без дозволу органу опіки та піклування укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, щодо майна, власником (співвласником) та/або користувачем якого є дитина".

15.07.2023 21:51

Теги

Схожі питання