Чи можу я передати квартиру дитині замість виплати аліментів?

вирішено
Без деталей.
11.07.2023 17:09 324

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

ТАК, законом передбачено таку можливість.

Відповідно до ст.190 Сімейного кодексу України, той із батьків, з ким проживає дитина, і той із батьків, хто проживає окремо від неї, з дозволу органу опіки та піклування можуть укласти договір про припинення права на аліменти для дитини у зв'язку з передачею права власності на нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку тощо).

Такий договір нотаріально посвідчується. Право власності на нерухоме майно за таким договором виникає з моменту державної реєстрації цього права відповідно до закону.

Однак, згідно ч. 3 ст. 190 Сімейного кодексу України, вищевказане не звільняє від обов'язку брати участь у додаткових витратах на дитину.

11.07.2023 19:53

Теги

Схожі питання