Чи можна відмовитися від права власності на земельну ділянку та ...?

вирішено

... відповідно від обов'язку сплати земельного податку?

07.04.2023 15:33 372

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Доброго дня.

Так, можна відмовитись від права власності на земельну ділянку, що в свою чергу приведе до скасування обов'язку сплати земельного податку за цю землю.

Добровільна відмова від права власності на земельну ділянку - це право, що надається приватним власникам землі відповідно до законодавства України. Процедура добровільної відмови від права власності на земельну ділянку встановлена Земельним кодексом України. Відповідно до статті 142 Кодексу, власник землі може добровільно відмовитися від права власності на земельну ділянку на користь держави або територіальної громади, звернувшись з відповідною заявою до відповідного органу влади.

27.04.2023 16:13

Теги

Схожі питання