Які можуть бути варіанти усиновлення або прийняття дитини, якщо …?

вирішено

…батьківські права одного з батьків були позбавлені?

19.06.2023 10:16 279

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Якщо один із подружжя був позбавлений батьківських прав, то Ви не можете усиновити дитину, оскільки відповідно до п.3 ч.1 ст.212 Сімейного кодексу України, не можуть бути усиновлювачами особи, які позбавлені батьківських прав, якщо ці права не були поновлені.

19.06.2023 14:03

Теги

Схожі питання