Дитина їде за кордон у табір потрібно зробити довідку завірену ...?

вирішено

... нотаріусом. Але чоловік знаходиться зараз у розшуку, чи можу я на основі поданої заяви в поліцію зробити таку довідку без його підпису?

26.05.2023 22:44 587

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Умови воєнного стану дозволяють виїзд дитини за кордон без нотаріально посвідченої згоди другого батька (усиновлювача). Правила перетину кордону регулярно зазнають змін, тому рекомендуємо уточнювати актуальну інформацію шляхом звернення на гарячу телефонну лінію Прикордонної служби України.

Фізична особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на самостійний виїзд за межі України згідно з положеннями частини третьої статті 313 Цивільного кодексу України.

26.05.2023 23:32

Теги

Схожі питання