Чи можна покарати працівника, якщо він відпрацював зміну 24 години...?

вирішено

...потім був після зміни, а на наступний день не прийшов на роботу?

25.05.2023 20:52 295

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Стаття 45 Конституції України гарантує кожному працівнику право на відпочинок.

Необхідно вивчати трудовий договір, ОДНАК, відповідно до ст. 70 Кодексу законів про працю, тривалість щотижневого безперервного відпочинку повинна бути не менш як сорок дві години. Окрім того, при підсумованому обліку робочого часу графіки роботи (змінності) мають розроблятися таким чином, щоб тривалість перерви в роботі між змінами була не меншою подвійної тривалості часу роботи в попередній зміні (включаючи перерву на обід) (ч. 1 ст. 59 КЗпП)

Призначення працівника на роботу протягом двох змін підряд забороняється. (ч. 2 ст. 59 КЗпП)

25.05.2023 22:53

Теги

Схожі питання