В нас є працівник на декретній посаді, а основний працівник хоче після ...?

вирішено

... відпустки по вагітності і пологам взяти основну щорічну відпустку, а потім вже по догляду за дитиною до 3 років, то як бути з працівником, якого прийнято на декретне місце, на час щорічної основної відпустки основного працівника? Він має право і далі працювати за строковим договором до моменту виходу з декрету основного працівника? Чи його звільняють?

11.05.2023 17:55 305

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

ТАК, його звільняють.

Після закінчення відпустки по догляду за дитиною основного працівника, з працівником, якого було прийнято за строковим трудовим договором, трудові відносини розриваються за п. 2 ст. 36 КЗпП України (у зв’язку із закінченням строку його трудового договору).

Для звільнення, заяви працівника не потрібно, оскільки він надав свою згоду на це у заяві про прийняття на роботу на визначений строк. Його звільняють за наказом роботодавця, який, зазвичай, видається в останній день дії строкового трудового договору.

16.05.2023 22:50

Теги

Схожі питання