За рішенням суду зобов'язали виплатити приватбанку 20тис. грн. Платити...?

вирішено

треба через виконавчу службу?

08.05.2023 16:07 309

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Ні, не обов'язково.

Якщо Ви виконаєте рішення до відкриття виконавчого провадження, то відповідно до статті 27 Закону України "Про виконавче провадження", Ви звільняєтесь від сплати виконавчого збору, у розмірі 10 відсотків суми, що підлягає примусовому стягненню.

10.05.2023 21:45

Теги

Схожі питання