Недієздатній особі відкрито картковий рахунок в банку. Чи може вона ...?

вирішено

... отримувати пенсію по інвалідності на цю карту?

05.05.2023 23:51 326

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Жодних обмежень щодо відкриття банківських рахунків на недієздатну особу, законодавством не встановлено.

Звертаю увагу на те, що відповідно до статті 242 Цивільного кодексу України опікун є законним представником фізичної особи, визнаної недієздатною.

Згідно статті 41 Цивільного кодексу України, правочини від імені недієздатної фізичної особи та в її інтересах вчиняє її опікун.

Враховуючи вищевикладене, а також частину 3 статті 41 Цивільного кодексу України і підпункту 3.6 пункту 3 Правил опіки та піклування, правочини, зокрема й щодо відкриття банківського рахунку на ім’я недієздатної особи, від її імені вчиняє її опікун.

29.05.2023 20:16

Теги

Схожі питання