Я користувач послуги муніципальна няня, вийшла нова постанова кабінету...?

вирішено

... України від 30 грудня 2022 р. № 1474, згідно якої я вже не маю права на компенсацію, чи буде діяти мій договір від 01.02.2022, якщо він укладений до досягнення дитиною трирічного віку. Чи діє правило що закон немає зворотної сили дії?

24.04.2023 19:44 325

Відповіді

Photo of 30.09.tana2002 Тетяна Мазур

Відповідно до статті 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

26.09.2023 22:04

Теги

Схожі питання