Де залишається Технічна документація після купівлі-продажу землі?

вирішено

У попереднього власника чи може у нотаріуса? Існує накладання меж землі і у земельному від нас вимагають технічну документацію.

20.04.2023 19:33 363

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Ви, як власник земельної ділянки, можете самостійно замовити у землевпорядної організації виготовлення технічної документації на земельну ділянку.

Замовниками документації із землеустрою можуть бути органи державної влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, землевласники і землекористувачі, а також інші юридичні та фізичні особи (ст. 26 Закону України «Про землеустрій»).

13.06.2023 22:48

Теги

Схожі питання