Чи правомірною є вимога військовими надання цивільного житла для...

вирішено

...розміщення військових?

22.08.2023 07:14 239

Відповіді

Photo of 30.09.tana2002 Тетяна Мазур

Так, є.

Відповідно до статті 8 пункту 17 ЗУ "Про правовий режим воєнного стану " в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування запроваджувати та здійснювати в межах тимчасових обмежень конституційних прав і свобод людини і громадянина, а також прав і законних інтересів юридичних осіб, передбачених указом Президента України про введення воєнного стану, такі заходи правового режиму воєнного стану як встановлення для фізичних і юридичних осіб військово-квартирну повинність з розквартирування військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів, особового складу служби цивільного захисту, евакуйованого населення та розміщення військових частин, підрозділів і установ.

20.09.2023 22:04