В якому розмірі мені потрібно сплатити податок за оформлення землі?

вирішено

Земля перейшла мені у спадок від двоюрідного брата.

15.08.2023 21:24 378

Відповіді

Photo of 30.09.tana2002 Тетяна Мазур

Відповідно до пункту 174.2.2. Податкового кодексу України об'єкти спадщини оподатковуються за ставкою 5 відсотків вартості об'єкта спадщини(в вашому випадку землі), що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення.

Перший ступінь споріднення - батьки, чоловік або дружина, діти фізичної особи, у тому числі усиновлені.

Другий ступінь споріднення - рідні брати та сестри, її баба та дід з боку матері і з боку батька, онуки.

15.08.2023 21:25

Теги

Схожі питання