Чи можна записувати розмову на диктофон без згоди?

вирішено
Без деталей.
09.08.2023 13:23 738

Відповіді

Photo of lorina200215 Лорина Федан

Ст. 163 Кримінального Кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за порушення, у тому числі таємниці телефонних розмов. Запис телефонних розмов може проводитись тільки за згоди особи, розмову, якої записують або на підставі ухвали суду.

09.08.2023 13:23

Теги

Схожі питання