Чи можна оформити статус ВПО та виплати, якщо переїду до своєї матері?

вирішено
Без деталей.
08.08.2023 17:23 314

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Внутрішньо переміщена особа (ВПО) – це громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру (частина перша статті 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

Отже, на статус ВПО та виплати не впливатиме те, що Ви переїдете до своєї матері. Окрім того, в застосунку "ДІЯ" можна змінити місце проживання ВПО.

09.08.2023 11:20

Теги

Схожі питання