Чи буде сестра вважатися матір'ю-одиначкою?

вирішено

Сестра вступила в шлюб, була мати одиначка. Чоловік дитину не всиновлював, дитина не його. Чи рахується вона як мати одиначка?

07.08.2023 22:20 324

Відповіді

Photo of 30.09.tana2002 Тетяна Мазур

Вважатиметься. Відповідно до статті 18-1 ЗУ "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" якщо одинока мати, одинокий усиновлювач, мати (батько) у разі смерті одного з батьків зареєстрували шлюб, то за ними зберігається право на отримання допомоги на дітей, які народилися чи були усиновлені до шлюбу, якщо такі діти не були усиновлені чоловіком (дружиною).

08.08.2023 08:56

Теги

Схожі питання