Чи можу я без дозволу батька зробити українське громадянство дитині і...?

вирішено

... відмовитися від іноземного?

17.04.2023 15:12 700

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Якщо Ви народжуватиме дитину на території України, то відповідно до п.1 ст.6 Закону України "Про громадянство України" це є підставою для набуття нею громадянства України.

Відповідно до статті 7 вищевказаного закону, визначено наступні обставини набуття громадянства України за народженням:

  • Особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України.
  • Особа, яка народилася на території України від осіб без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, є громадянином України.
  • Особа, яка народилася за межами України від осіб без громадянства, які постійно на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства іншої держави, є громадянином України.
  • Особа, яка народилася на території України від іноземців, які на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства жодного з батьків, є громадянином України.
  • Особа, яка народилася на території України, одному з батьків якої надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, і не набула за народженням громадянства жодного з батьків або набула за народженням громадянство того з батьків, якому надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, є громадянином України.
  • Особа, яка народилася на території України від іноземця і особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства того з батьків, який є іноземцем, є громадянином України.
  • Новонароджена дитина, знайдена на території України, обоє з батьків якої невідомі (знайда), є громадянином України.
  • Особа, яка має право на набуття громадянства України за народженням, є громадянином України з моменту народження.
13.06.2023 17:25

Теги

Схожі питання