Що буде з боргом по аліментам, коли дитині виповниться 18 років?

вирішено

Він просто "згорить" чи батько все одно повинен буде його погасити?

03.08.2023 15:14 374

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Відповідно до ст. 180 Сімейного кодексу України обов'язок виплачувати аліменти батьки несуть тільки до повноліття дитини. Після цього виплати припиняються. Проте, борг зі сплати аліментів, який виник у період аліментних зобов'язань, підлягає оплаті і після досягнення дитиною повноліття.

03.08.2023 15:15

Теги

Схожі питання