Як згідно законодавству роботодавець повинен повідомити працівнику

вирішено

Яким чином згідно з законодавством роботодавець повинен повідомити працівнику про зміну умов праці (мова йдеться про 6 ст. 36 КЗпП)?

31.07.2023 15:45 309

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Ні, обов'язок керівника повідомити про зміну умов праці визначений в ч.3 ст.32 КЗпП.

Відповідно до ч.3 ст.32 КЗпП, у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці при продовженні роботи за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці - систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших - працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.

01.08.2023 09:16

Теги

Схожі питання