Якщо чоловік після 40 років вступив на навчання в коледжі ,то чи є це …?

вирішено

…відстрочкою від мобілізації?

24.07.2023 10:12 440

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

ТАК, у разі, якщо він навчається на денній формі навчання.

Відповідно до ст.23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти.

24.07.2023 10:48

Теги

Схожі питання