Чи маю право на відстрочку від армії з 3-ма усиновленими дітьми?

вирішено
Без деталей.
20.07.2023 20:56 270

Відповіді

Photo of 30.09.tana2002 Тетяна Мазур

Так, маєте.

Відповідно до статті 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років.

20.07.2023 21:04

Теги

Схожі питання