Чи має право водій транспортного засобу виїжджати на трамвайну колію зустрі

вирішено

чного напрямку?

20.07.2023 17:11 377

Відповіді

Photo of lorina200215 Лорина Федан

Пунктом 11.9 ПДР України визначено, що забороняється виїжджати на трамвайну колію зустрічного напрямку, відокремлені від проїзної частини трамвайні колії та розділювальну смугу.

20.07.2023 17:12

Теги

Схожі питання