Яп прописатися, якщо власник помер?

вирішено

Добрий день, підкажіть, будь ласка, як мені прописатися в будинок, якщо у господарів є тільки довіреність на будинок. Тобто будинок їм не належить, є тільки довіреність. А той хто давав довіреність, тобто власник помер.

17.07.2023 19:27 463

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

За довіреністю, отриманою від померлого власника, прописатись не можна, оскільки відповідно до п.6 ч.1 ст.248 ЦК України, представництво за довіреністю припиняється у разі смерті особи, яка видала довіреність, оголошення її померлою, визнання її недієздатною або безвісно відсутньою, обмеження її цивільної дієздатності.

Вам необхідно дочекатись коли спадкоємці померлого вступлять в спадщину і після вже зареєструвати місце проживання.

18.07.2023 09:11

Теги

Схожі питання