Чи правомірне звільнення з викладацької посади?

вирішено

Добридень! А мене питання з приводу того, чи правомірне звільнення з викладацької посади, якщо працівник перебуває за кордоном. Сказали, що звільнятимуть за ст.36 на підставі листа МОН від 11.07.2023. ВНЗ розташований у Києві. Дякую.

17.07.2023 19:25 276

Відповіді

Photo of 30.09.tana2002 Тетяна Мазур

Міністр освіти й науки Сергій Шкарлет заявляв, що вчителі зі шкіл, де відновлять офлайн-навчання, мають повернутися на робоче місце до початку навчання. Якщо заклад працює дистанційно, то викладач може викладати з-за кордону й отримувати зарплату.

20.09.2023 20:58