Я інвалід з дитинства 2 групи, мені потрібно їхати на лікування за кордон

вирішено

Я інвалід з дитинства 2 групи, мені потрібно їхати на лікування за кордон, чи можу я виїхати зі своїм чоловіком? Бо читала, що вийшла поправка до закону для виїзду за кордон чоловікам, які мають дружину з інвалідністю. В мене є мама, але їй 71 рік і вона теж потребує допомоги. Які документи для виїзду я повинна мати? Чи достатньо тільки пенсійного посвідчення та виписки з МСЕК?

17.07.2023 18:59 347

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

ТАК, Ви можете виїхати за кордон зі своїм чоловіком.

За кордон, зокрема, мають право виїхати особи, які здійснюють постійний догляд за особами з інвалідністю I чи II групи і супроводжують таких осіб для виїзду за межі України.

Відповідно до пункту 2-1 "Правил перетинання державного кордону України", особи, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таких дружину (чоловіка) для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність.

18.07.2023 09:36

Теги

Схожі питання