Чи зараховується стаж на час воєнного положення ,якщо…?

вирішено

…на роботі вимагають писати заяву на відпустку без збереження заробітної плати?

14.07.2023 10:06 298

Відповіді

Photo of lorina200215 Лорина Федан

Час перебування у відпустці без збереження заробітної плати у період дії воєнного стану зараховується до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку відповідно до п. 4 ч. першої ст. 9 Закону України «Про відпустки».

14.07.2023 10:09

Теги

Схожі питання