Компенсація за оренду землі

вирішено

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи можу я розраховувати на компенсацію за оренду землі (кілька років нею користується агрофірма), яку я отримала в спадок, але приватизувала лиш зараз?

07.07.2023 19:07 290

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Так, маєте право, у разі погіршення властивостей земельної ділянки.

Відповідно до статті 29 Закону України "Про оренду землі", у разі погіршення орендарем корисних властивостей орендованої земельної ділянки, пов’язаних із зміною її стану, орендодавець має право на відшкодування збитків. Збитки, завдані третім особам у зв’язку з використанням орендарем земельної ділянки, відшкодовуються орендарем на загальних підставах. Розміри збитків визначаються сторонами договору оренди. У разі недосягнення сторонами згоди про розмір відшкодування збитків спір вирішується в судовому порядку.

10.07.2023 09:22

Теги

Схожі питання