На квартиру заселити військових. Хто повинен платити за комунальні послуги?

вирішено
Без деталей.
27.06.2023 17:55 360

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Після укладення договору з військовим, оплата комунальних послуг і спожитих енергоносіїв проводиться військовою частиною за рахунок кошторису Міноборони на умовах укладеного договору (абзац 2 пункт 2 Розділу 9 Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями).

У разі відсутності приладів обліку енергоносіїв, тепла та води, у договорі зазначаються норми споживання як для гуртожитку цього населеного пункту.

28.06.2023 09:32

Теги

Схожі питання