Зняття коштів з аліментної картки

вирішено

Чи мають право зняти кошти з аліментної картки, на оплату заборгованості по кредиту?

27.06.2023 17:54 360

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Відповідно до статті 179 Сімейного кодексу України аліменти, одержані на дитину, є власністю дитини. Той із батьків або інших законних представників дитини, на ім'я якого виплачуються аліменти, розпоряджається ними виключно за цільовим призначенням в інтересах дитини, а тому стягнення цих коштів за кредитом (взятим не в інтересах дитини) є незаконним.

28.06.2023 09:36

Теги

Схожі питання