Чи мають право вручати повістку в тій області в якій особа не проживає?

вирішено
Без деталей.
27.06.2023 17:42 343

Відповіді

Photo of 30.09.tana2002 Тетяна Мазур

Відповідно до Постанови №318, внесено зміну до 11 абзацу пункту 9 "Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки".

ТЦКСП проводять заходи оповіщення та призову громадян (крім військовозобов’язаних та резервістів СБУ та Служби зовнішньої розвідки): 

  • на військову службу за призовом осіб офіцерського складу; 
  • на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період (зарахованих до військового оперативного резерву); 
  • на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період (незалежно від місця їх перебування на військовому обліку)

А отже працівники ТЦК мають право вручати повістку особі, яка проживає в іншій області.

27.06.2023 18:36

Теги

Схожі питання