Що робити, як є борг в монобанку, але на даний час не має можливості...?

вирішено

... сплатити,пишуть, що за рішенням суду можливе стягнення майна і стягнули з мене ще судове стягнення,але за проханням про квитанцію за судове стягнення, вони не кидають мені.

15.06.2023 23:56 412

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

ТАК, за рішенням суду виконавча служба має право звернути стягнення на Ваше майно. Однак, відповідно до ч.7 ст.48 Закону України "про виконавче провадження", у разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

Щодо стягнення судового збору, то все вірно, - сторона яка програла в суді сплачує судові витрати, що були понесені позивачем.

Ознайомитись із документом, який зобов'язує сплатити судовий збір можливо безпосередньо в суді або у виконавчій службі.

16.06.2023 09:34

Теги

Схожі питання