Чоловік на війні , мені потрібно оформити на нього батьківство,як це зробити?

вирішено

Чоловік на війні , мені потрібно оформити на нього батьківство нашого з ним сина , бо коли родилася дитина , я була формально заміжня за іншим чоловіком. Чоловік не може сам подати документи на оформлення батьківства , бо його не відпускають з частини. Що потрібно і куди звернутися?

06.04.2023 12:13 652

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Доброго дня.

Згідно з ч. 2 ст. 125 Сімейного кодексу України, якщо мати та батько дитини не перебувають у шлюбі між собою, походження дитини від батька визначається:

  1. за заявою матері та батька дитини;
  2. за рішенням суду.

Для оформлення батьківства з чоловіком, який перебуває на війні, потрібно мати його згоду на це, тобто він повинен підписати заяву про визнання батьком. У зв'язку з тим, що Ваш чоловік знаходиться на війні і не може особисто подати заяву, ви можете подати заяву за нього. Для цього потрібно мати на руках копію його паспорта та довіреність на Вас від батька дитини.

26.04.2023 14:45

Теги

Схожі питання