Чи буде штраф, якщо надати "відписку" в податкову?

вирішено
Без деталей.
30.05.2023 15:52 351

Відповіді

Photo of lorina200215 Лорина Федан

Якщо запит не відповідає вимогам Податкового кодексу України, у податкової відсутнє право на отриманні інформації та документів і відповідно немає підстав для застосування штрафу за їхнє ненадання.

У жодному разі не можна виключити незаконне застосування штрафів, передбачених п. 121.2 ПКУ (про ненадання і надання не в повному обсязі інформації Державній податковій службі) у випадку надання відписки про невідповідність запиту податкової вимогам Податкового кодексу України.

30.05.2023 16:47

Теги

Схожі питання