Питання стосується земельного паю. Бабуся десь там почула, що якщо пай ...?

вирішено

... оформити ( в оренду фермерам ) терміном на 7 років ( не на 5, не на 6, а саме на 7 років), то вони виплачують одноразово 20 тис. грн. Чи є якесь законодавче підтвердження такої інформації?

04.05.2023 21:22 566

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

В законі визначено наступне:

Відповідно до статті 19 Закону України "Про оренду землі", при передачі в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства, особистого селянського господарства строк дії договору оренди землі визначається за згодою сторін, але не може бути меншим як 7 років, для земельних ділянок сільськогосподарського призначення, переданих в оренду для закладання та/або вирощування багаторічних насаджень (плодових, ягідних, горіхоплідних, винограду), не може бути меншим як 25 років.

В свою чергу, строк дії договору оренди земельної ділянки не може перевищувати 50 років.

29.05.2023 18:46

Теги

Схожі питання