Як вивезти дітей за кордон без згоди батька?

вирішено
Без деталей.
03.04.2023 17:31 644

Відповіді

Photo of lorina200215 Лорина Федан

Відповідно до статті 313 Цивільного кодексу України, особа, яка досягла 16 років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України. Тобто після досягнення цього віку жодні дозволи чи супровід для виїзду дитині не потрібні.

За відсутності згоди одного з батьків виїзд громадянина України, який не досяг 16-річного віку, за кордон може бути дозволено на підставі рішення суду.

23.05.2024 11:09

Теги

Схожі питання