Чи має чоловік право при розлученні претендувати на нерухомість, яка ...?

вирішено

... яка оформлена як дарча від батьків?

03.04.2023 16:17 471

Відповіді

Photo of lorina200215 Лорина Федан

Відповідно до ст. 70 Сімейного Кодексу України, у разі поділу майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя, частки майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не визначено домовленістю між ними або шлюбним договором.

При вирішенні спору про поділ майна суд може відступити від засади рівності часток подружжя за обставин, що мають істотне значення, зокрема якщо один із них не дбав про матеріальне забезпечення сім'ї, ухилявся від участі в утриманні дитини (дітей), приховав, знищив чи пошкодив спільне майно, витрачав його на шкоду інтересам сім'ї.

22.05.2024 10:55

Теги

Схожі питання