Якщо нерухомість у мене була до одруження, зараз одружена, хочу її …?

вирішено

…продати, чи потрібен дозвіл чоловіка і якщо на ці гроші я куплю квартиру, чи буде рахуватися, що вона придбана в шлюбі?

21.07.2023 10:00 305

Відповіді

Photo of sikorsky.y.o Ярослав Сікорський

Перебуваючи у шлюбі будь-які операції з нерухомістю можна здійснювати лише з дозволу чоловіка або дружини.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.57 Сімейного кодексу України, особистою приватною власністю дружини, чоловіка є майно, набуте нею, ним до шлюбу.

Все майно (за виключенням того, що встановлене законом) набуте під час шлюбу, в тому числі і нерухоме майно, вважається спільною сумісною власністю. Якщо прямо відповідати на Ваше запитання, то ТАК, квартира буде рахуватись такою, що придбана в шлюбі.

21.07.2023 10:09

Теги

Схожі питання